Category: Ostale novice

Blagoslovi na Veliko soboto?… razpored

Obredi bodo, če…?

NE BO JIH – vlada je vse PREPOVEDALA!!!!!

 

OBILJE BLAGOSLOVA IN VESELO ALELUJO VSEM FARANOM PZD.

Oznanila Libeliče, Valentin – Zdravko, duhovnik, mučenec, 6. nedelja med letom, 14. 02. 2021

6. nedelja med letom , Valentin – Zdravko, duhovnik, mučenec, 14. 02. 2021 oz. Libeliče5. nedelja med letom, 07. 02. 2021 oz. Libeliče

V nedeljo 25.10.ob 20.00 vabljeni na prvo premiero slovenskega filma … od doma!

S spremljevalnim programom in premiero filma ‘Tihi večeri’, ki govori o duhovniku in pisatelju Francu Ksaverju Mešku, želimo z ekipo Studia Siposh odgovoriti tudi na aktualne izzive, ki smo jim priča na področju ustvarjanja, umetnosti in srečevanja ter druženja ob njej.

Z veseljem pričakujem dan, ko se bomo srečali na projekcijah in si v živo izmenjali vtise, do takrat pa bo vaša dnevna soba tudi naša dvorana.

OGLEJTE SI PREMIERO NA WWW.KSAVER.SI

ali pa si jo oglejte na YouTube.

Več o filmu si lahko preberete na naslednji povezavi: Tihi večeri – prva premiera slovenskega filma od doma (Studio Siposh) – PRESS KIT

Razgovori pred krstom otroka – PZD 2020

Januar 2020:  Razgovor: 16.1.2020 ob 17.00

 Februar 2020: Razgovor: 20.2.2020 ob 17.00

 Marec 2020 – Razgovor – 19.3. ob 17.00

April – Razgovor – 16.4. ob 17.00
 

Maj – Razgovor – 21.5. ob 17.00

 

Junij – Razgovor – 18. 6. ob 17.00

 

Julij –  Razgovor – 16.7. ob 17.00

 

Avgust – Razgovor – 20.8. ob 17.00

 

September  – Razgovor – 17.9. ob 17.00

 

Oktober – Razgovor – 15.10. ob 17.00

 

November  – Razgovor – 19.11. ob 17.00

 

December – Razgovor – 17.12. ob 17.00

Preberi več

Oznanila Črneče, Jezusov krst, 13. 1. 2019

Jezusov krst, 13. 01. 2019 oz. Črneče

RAZPORED VEROUKA PZD 2018/19

ŽUPNIJA DRAVOGRAD

1.razred: ponedeljek ob 16. uri (vsakih 14 dni)

2.razred: ponedeljek ob 17. uri

3.razred: ponedeljek ob 16. uri

4.razred: četrtek ob 13.uri

5.razred: četrtek ob 14.uri

6.razred: druga sobota od 9.00 do 12.15 ( prvo srečanje bo 29.9.)

7.razred: torek ob 7.15  (ali po pouku ob 13.15)

8.razred: ob ponedeljkih ob 15.30

9.razred: po sveti birmi vsak ponedeljek po pouku in kosilu (13:15)

 

ŽUPNIJA ŠENTJANŽ:

 

1.razred: torek ob 16. uri (vsakih 14 dni)

2.razred: torek ob 16. uri (vsakih 14 dni)

3.razred: sreda ob 13. uri

4.razred: torek ob 12.uri

5.razred: torek ob 13.uri

6.razred: sreda ob 12.uri

7.razred: ponedeljek ob 14. uri

8.razred: ponedeljek ob 15. uri

9.razred: po posebnem razporedu, prvo srečanje 9.septembra po sv.maši v Šentjanžu ob 9.30

 

ŽUPNIJA ČRNEČE

  1. in 2.razred: petek ob 16.00

3. razred: petek ob 13.uri

4. in 5.razred:petek ob 13.45

5. in 7.razred: petek ob 14.30

8. razred: v Dravogradu v ponedeljek

9. razred: po sveti birmi vsak ponedeljek po pouku in kosilu (13:15) v Dravogradu

 

ŽUPNIJA LIBELIČE

1. in 2.razred: petek ob 13.uri

3.razred: četrtek ob 13.uri

4. in 5. razred: petek ob 7.30

6. razred: petek ob 14.uri

7.razred: četrtek ob 13.50

8.razred: v Dravogradu v ponedeljek

9.razred: po sveti birmi vsak ponedeljek po pouku in kosilu (13:15) v Dravogradu

 

Oznanila Libeliče, 16. nedelja med letom, lepa, Krištofova, 22. 07. 2018

16 . nedelja med letom, Krištofova, lepa nedelja, 22. 07. 2018 oz. Libeliče

Tečaj priprave na zakon v naši dekaniji – v marcu 2018

Priprava zaročencev na sklenitev zakramenta sv. zakona

bo za pare iz naše dekanije v dveh različnih terminih. Izberite tistega, ki vam bolj ustreza:
V MEŽICI: 2., 3. in 4. MAREC ob 19.00;
V DRAVOGRADU: 23., 24. in 25. MAREC ob 19.00.
Preberi več

Vabilo na predavanje p. Vilija Lovšeta

letak_nisem se poročil, da bi se ločil

Razpored verouka v novem veroučnem letu 2017/18 v župnijah Pastoralne zveze Dravograd / PZD

PREDLAGANI URNIK VEROUKA (dovoljujemo si pravico do sprememb)

 

Župnija Šentjanž in Šempeter:

PONEDELJEK:

TRETJI razred: PONEDELJEK ob 12.20: katehistinja Urška Glasenčnik

SEDMI razred: PONEDELJEK ob 13.00 pouku: veroučitelj Tomaž Kocuvan

ŠESTI razred; PONEDELJEK ob 13.15: katehistinja Urška Glasenčnik

PETI Razred; PONEDELJEK ob 14.05: katehistinja Urška Glasenčnik

DEVETI razred; PONEDELJEK ob 14.05:veroučitelj Tomaž Kocuvan

TOREK:

ČETRTI razred;

PRVA SKUPINA   4 .razred:  TOREK OB 12. 20 DO 13.15

DRUGA SKUPINA 4. razred: TOREK OB 13.15. DO 13. 45: veroučiteljica Breda Novak Kladnik

ČETRTEK:

DRUGI razred; ČETRTEK ob 12.20:veroučiteljica Breda Novak Kladnik

—————————————————————————-

OSMI razred; birmanske skupine, (animatorja Bernarda in Črt) – dogovor

PRVI razred; 1x na mesec – DRUGA SOBOTA V MESECU-

župnik Igor in veroučiteljica Zofija Mager

 

 

Župnija Libeliče in Črneče:

 

URNIK VEROUKA ZA LIBELIČE IN ČRNEČE 2017/ 2018

 

LIBELIČE

PONEDELJEK: 1 .in 2. Razred ob 13.00 do 13.45

PONEDELJEK : 5. Razred ob 13.45 do 14.30

PONEDELJEK: 6. In 7. Razred ob 14.30 do 15.15

ČETRTEK: 4. Razred ob 7.30 do 8.15

PETEK: 3. Razred ob 7.30 do 8.15

 

 

ČRNEČE

PETEK: 1. in 2. Razred ob 12.45 do 13.30

PETEK: 3. razred ob 12.45 do 13.30

PETEK: 4. in 5. razred  13.30 do 14.15

PETEK: 6. in 7. razred  14.15 do 15.00

 

OSMI razred; prihajajo v birmansko skupino Dravograd – po dogovoru

DEVETI razred; prihajajo v birmansko skupino v Dravograd – po dogovoru

 

Župnija Dravograd;

PRVI razred; tretja sobota v mesecu ob 10.00 – katehistinja Anita Špringer

DRUGI razred; PONEDELJEK ob 17.00: katehistinja Anita Špringer

TRETJI razred: PONEDELJEK ob 16.00 – žpk.Igor in veroučiteljica Zofija Mager

ČETRTI razred; TOREK vsakih 14 dni od 15.30 do 17.00 – žpk.Igor in verouč. Zofija Mager

PETI razred: druga sobota v mesecu od 9.00 do 12.00 – Rebeka Glasenčnik

ŠESTI razred; vsako prvo soboto v mesecu od 9.00 do 12.00: žpk. Igor in verouč.Zofija Mager

SEDMI razred; ponedeljek ob 16.00 –  veroučitelj Tomaž Kocuvan –

OSMI razred: birmanske skupine: po dogovoru

DEVETI razred; birmanska skupina (Marko, Nastja in Petra) – po dogovoru

 

Župnija Ojstrica:

Prva skupina – nižji razredi: PETEK po pouku

Druga skupina – višji razredi: PETEK po pouku

Prva birmanska skupina: se priključi birmanski skupini v Dravogradu (po dogovoru)

Druga birmanska skupina: se priključi birmaski skupini 9.razreda v Dravogradu